tagi

Niebagatelnym zadaniem jest wybór sukienki na specjalną okazję, jeszcze trudniej jest znaleźć idealną do noszenia bez okazji. Taka sukienka musi spełniać kilka wymogów. Powinna subtelnie przykuwać uwagę, emanować kobiecością oraz podkreślać atuty właścicielki. Powinna także utożsamiać się z posiadaczką dodając blasku, tworząc jej drugą, wyjściową, wyjątkową skórę.

Wśród ogromu kształtów, wzorów, kolorów, tkanin, a także pomysłów łatwo jest się zagubić.

Pomocą służy Państwu marka WEAVE FW, która stworzyła kilkadziesiąt kobiecych sylwetek, o nietuzinkowych wzorach stawiając na piedestale najważniejszy element kobiecej garderoby – sukienkę.

Każda inna, indywidualna, tworzona z pasją. To recepta na doskonałość.

Niewątpliwie produkty naszej marki wyróżnia wyjątkowy styl, który jest nieodłącznym elementem każdego projektu. W końcu jak mawiała sama prekursorka świata tkanin: „Moda przemija, styl pozostaje”.

Podczas powstawania kreacji w pracowni każdy najdrobniejszy element naznaczony jest duszą projektanta, która subtelnie towarzyszy właścicielce stroju. Zatem nasze prace to nie tylko rodzaj materiałów, to także wyjście naprzeciw wymaganiom świata mody.

Ponieważ mówiąc o sukienkach nie sposób nie wspomnieć o kobiecie, projekty stają się synonimami kobiecych cech takich jak: elegancja, zmysłowość, inteligencja, niebagatelność.

Sukienki, które zostały stworzone same w sobie są idealnym dodatkiem do codzienności. Niczym kameleon dopasowują się do struktury wielu wydarzeń, pozbawiając tym samym kobiety nadrzędnego problemu.

Nasza marka jako wartość nadrzędną stawia zadowolenie klientów. Cenimy ich intelekt okazując to dbałością o najmniejsze szczegóły.

To właśnie dlatego klasyczną „małą czarną” wyróżnia haft 3D a luźna sukienka o prostym kroju wykonana jest z wysokiej jakości żakardu.

Staramy się, aby nasi klienci cieszyli się wyjątkowością naszych strojów. A każde ubranie podkreślało ich wyjątkowy charakter. 

Wyobraźmy sobie równoległy świat, w którym każdy ubrany jest w jednakowe tkaniny o takich samych wzorach i krojach. Zadajmy sobie przy tym podstawowe pytanie: Co sprawia, że czujemy się wyjątkowo, inaczej? Odpowiedź sama się nasuwa. Dodajmy do tego szczyptę stylu i rzemiosła, a równanie pokaże nam markę WEAVE FW.

Nasi wizjonerzy starają się stworzyć idealne połączenie codziennego realizmu ze światem mody. To w naszych pracowniach powstają projekty z wyjątkowymi haftami nadającymi charakteru i animuszu sukienki czy bluzki. Przenosząc elementy swojej wyobraźni na projekt sprawiają, iż ze szkicu powstaje ciało twórcze.

Cenimy sobie niepowtarzalny styl naszych klientów. Dbamy o to, aby ubrania nie były tylko pięknym elementem wiszącym w szafach. Pragniemy by żyły swoim życiem i oddawały niebywały charakter każdej osoby.

Delikatne jednocześnie wyraźne hafty podkreślają unikatowy charakter bluzki czy sukienki. To co wyróżnia naszą markę to pasja, która przejawia się w każdym nawet najmniejszym detalu.

Tworząc mamy na względzie czym jest moda. Jest nie tylko elementem ozdabiającym to także sztuka. Dlatego inspiracje czerpiemy od najlepszego źródła co świadczy o niepowtarzalności naszej marki. Wygodę i estetykę stawiamy ze sobą na równi.

Nosząc nasze ubrania można poczuć klimat pokazów światowej renomy.

Nasza firma oferuje Państwu pełną gamę produktów, wśród których znajdują się: nieszablonowe płaszcze o klasycznych, jednocześnie wyróżniających na tle innych kolorach; sukienki podkreślające walory każdej kobiety; kurtki nadające słowu bomberka całkiem innego wyrazu; bluzki stające się czymś więcej niż podstawowym elementem damskiej garderoby; spodnie niosące wraz z każdym wspólnym krokiem szyk czy fraki przełamujące stereotyp o tym, iż są one elementem tożsamym jedynie z mężczyzną.

Każdego kto pragnie poczuć się wyjątkowo zapraszamy do zakupu naszych produktów.